Firma MAR-KOP powstała w 1992 roku w samym centrum Polski. Prowadzimy realizacje na terenie całego kraju, a także Europy. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe wykańczanie wnętrz domów, rezydencji, mieszkań czy biur.

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców i specjalistów, gotowych do pracy na każdym etapie realizacji. Dzięki współpracy z profesjonalnymi architektami i dekoratorami wnętrz oraz partnerstwie z dostawcami najlepszych materiałów na rynku gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję z każdego powierzonego nam projektu.

Niemal ćwierć wieku praktyki zapewnia nam kwalifikacje do świadczenia usług na najwyższym poziomie i sprostaniu najtrudniejszym wyzwaniom naszych klientów. Unikamy zwrotu nie da się i pracujemy tak, by nikt w ten sposób nie mówił o współpracy z nami. O słuszności tej strategii świadczą liczne referencje i wzmianki w prasie branżowej.

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto zdecydować się na MAR-KOP?

  • świadczymy usługi o najwyższej jakości
  • współpracujemy z najlepszymi architektami i dekoratorami
  • materiały zapewniają nam renomowani producenci
  • zapewniamy kulturalną i profesjonalną obsługę
  • sprostamy każdemu wyzwaniu
{

Zachwyca przede wszystkim niezwykłą spójnością projektu: ujmują dopracowane w każdym calu detale wykończeniowe, ze smakiem dobrane dekoracyjne i zdobne elementy. Każde pomieszczenie, ba – nawet każdy fragment przestrzeni, stanowi nieodrodną część całości.

Anna Usakiewicz, „Dobrze Mieszkaj” 01/2016

{

Jednakże strefa dzienna to nie tylko lekka, subtelna, acz wyrazista estetyka. To także funkcjonalność, przejawiająca się zarówno w układzie mebli, ich wzornictwie, jak i doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.

Urszula Tatur, „Dobrze Mieszkaj” 04/2013